Przewiń w dół

Powrót

Malowanie ścian metodą tradycyjną i natryskową

Oferta naszej firmy obejmuje kompleksowe malowanie ścian zarówno metodą tradycyjną, jak i natryskową. Przy tradycyjnym malowaniu ścian wykorzystujemy wałki, pędzle oraz kuwety z kratkami. Natomiast metoda natryskowa polega na natryskiwaniu na powierzchnię ściany farby pod odpowiednim ciśnieniem – jej strumień jest rozproszony i przyjmuje postać niedużych kropelek. Do zalet natryskowego malowania ścian należy zaliczyć przede wszystkim szybkość, oszczędność farby oraz idealne wykończenie. Przy tego rodzaju usłudze, korzystamy z wysokiej jakości urządzeń, aparatów natryskowych oraz pistoletów elektrycznych.

Usługi malarskie: mieszkania, domy , oraz biura

Malowanie ścian należy do usług malarskich, które proponujemy zarówno osobom prywatnym, jak i klientom firmowym i instytucjonalnym. Kompleksowo malujemy ściany w mieszkaniach, domach i biurach, wcześniej indywidualnie ustalając z Państwem cennik wykonania usługi. Malowanie mieszkań i domów to jednak nie wszystko, co jesteśmy w stanie zaoferować. Proponujemy również fachowe doradztwo, udzielając porad związanych z wyborem najlepszych technik malarskich i służąc pomocą w wyborze odpowiedniej barwy, która zapewni ład i harmonię w Państwa wnętrzach.Mają Państwo do wyboru dwa rodzaje malowania:

  • Tradycyjne malowanie, opierające się głównie na dobraniu odpowiednich wałków, pędzli i użyciu kuwet z kratkami

  • Natryskowe, polegające na natryskiwaniu farby pod ciśnieniem, które mają postać drobnych kropelek. Nasza firma posiada niezbędne urządzenia do wykonywania tego typu prac. Do zalet natryskowego malowania ścian możemy wymienić przede wszystkim szybkość, a także, możliwość malowania detali o skomplikowanych kształtach.

Przeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki